Etykietki

drukarki do etykiet

Zastosowania drukarek do etykiet

Parametry urządzeń do nadrukowywania etykiet

Drukarki pozwalające na wytwarzanie nalepek w sposób seryjny są niewielkich rozmiarów i z łatwością mieszczą się na blacie biurka. Szerokości etykiet mogą być zróżnicowane, najczęściej wykonuje się je w zakresie od 28 mm do 54 mm. W ten sposób drukuje się teksty, obrazki, kody kreskowe nawet z prędkością jednego nadruku na sekundę przy bardzo dobrej rozdzielczości sięgającej 300 dpi. Sprzęt do drukowania można połączyć z komputerem za pośrednictwem interfejsu RS232 lub przez port USB.

Do czego służy drukarka do oklejania towarów?

Sposób w jaki wykorzystywany będzie sprzęt do wykonywania etykiet znajduje szerokie zastosowanie, które tak naprawdę zależy od weny twórczej użytkowników. Naklejki mogą zawierać tekst, obrazki, kody kreskowe i to w bardzo dobrej jakości. Tak powstają etykiety Label Writer, które można wykorzystywać w przypadku adresowaniu listów oraz paczek, opisywaniu katalogów, oznaczaniu płyt CD czy drukowaniu plakietek imiennych.

W biurze i w magazynie

Etykiety sprawdzają się najczęściej w warunkach biurowych, pracowni oraz przy niewielkich produkcjach czy sklepach do odpowiedniego zaprezentowania artykułów. Także pozwalają na uporządkowanie towarów znajdujących się w halach magazynowych. Poza tym etykiety Label Writer mogą oznakowywać regały, półki, szafy, praktycznie opisywać każdą przestrzeń. To bardzo istotne narzędzie w pracy każdego managera biura, a zarazem ekonomiczne i efektywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *